Hakkımızda

Biz Kimiz

Ovmis bir Gültekin Temizlik LTD.ŞTİ. iştirakidir. 2007 yılında temizlik sektörüne giriş yapmış olan firmamız 1997 yılında Ankara’da kurulmuştur. 2007 yılında öncelikle ülkemizin büyükşehirlerinde kadrolar oluşturarak ulusal hizmetler veren firmamız, günümüzde 81 ilin tamamında kendi özel kadrosu ile özel temizlik hizmetleri sunar.

Neden Güvenliyiz?

Temizlik süreci boyunca size anlık destek veremeyen, çalışanlarına ve ürünlerine güvenmeyen bir şirket ile daha önce çalıştıysanız, güven duygusunun temizlikte ne kadar değerli olduğunun farkına varırsınız. Şirketimiz tüm personellerini özel temizlik eğitimlerinden geçirerek sahaya alır. Bu sayede kaliteli temizlik ürünlerimiz ile iş prensiplerine hakim personelleri bir arada sizlere sunabiliriz.

Tercih Sebebiyiz

Periyodik ve tek seferlik temizlik ihtiyaçlarında tercih sebebi olmamızın arkasında %100 müşteri memnuniyeti politikamız yatar. Bunu sağlayabilmek amacıyla dev bir kadro kesintisiz hizmet verir. Tüm bunların yanı sıra çok şubeli kurumsal yapıların eş zamanlı temizliğini farklı illerde yürütebilen tek firma olmamız bizi tercih sebebi yapar. Bu durumun vermiş olduğu çaba ve gurur ile sizlere en iyi temizliği en sağlıklı şekilde sunmaya devam edeceğiz.

Firma Bilgileri

Tam Unvan: Gültekin Nak. Temizlik İnş. Tur. Oto. Gıd. Konf. Tic. LTD. ŞTİ.

Genel Merkez: Atatürk Bulvarı No:83 Ankara – TÜRKİYE

Vergi Dairesi: Dikimevi

Vergi No: 4230060811

NACE Kodu: 81.21.01