Halı Yıkama ve Fiyatları

halı yıkama fiyatları ve fabrikası

Ovmis Türkiye ekibi bu hizmeti profesyonel halı yıkama otomasyonuna sahip dev yıkama fabrikaları ile sunar. Halılar bakteri ve virüslerin üremesine imkan tanıyacak kadar karmaşık bir üründür. Bu nedenle mutlaka doğru fabrika ila çalışmalısınız. Yılda 2 kez tavsiye ederiz.

Halı Yıkama Fiyatları

Türkiye'nin en iyi halı yıkama şirketi Ovmis'ten profesyonel bir destek alabilirsiniz. Ovmis'in 2024 güncel halı yıkama fiyatları şöyle listelenir.

Makine Halısı Yıkama

*El Değmeden
45
M² Fiyatıdır
Talep Oluştur
 • Sodyum hipoklorit kullanılır
 • El değmeden yıkanır
 • Otomatik sıkma makinesi kullanılır
 • 7 günde teslim edilir
 • Kredi kartı ile ödeme

Isparta Halısı Yıkama

*El Değmeden
65
M² Fiyatıdır
Talep Oluştur
 • Düşük hipoklorit kullanılır
 • El değmeden yıkanır
 • Otomatik sıkma makinesi kullanılır
 • 7 günde teslim edilir
 • Kredi kartı ile ödeme

El Dokuma Halı Yıkama

*El Değmeden
85
M² Fiyatıdır
Talep Oluştur
 • 1/10 hipoklorit kullanılır
 • El değmeden yıkanır
 • Otomatik sıkma makinesi kullanılır
 • 7 günde teslim edilir
 • Kredi kartı ile ödeme
kolay temizlik rezervasyonu

Kapınızdan Alıyoruz

Yıkanacak olan halılarınızı özel teslim tutanakları ile kapınızdan teslim alıyor ve yıkandıktan sonra kapınıza teslim ediyoruz.

detayli temizlik

Hav Alma

Yıkanmış tüm halılarınız için hav alma işlemi uyguluyoruz. Ovmis'e özel işlem sonrasında halınızın yüzeyinde tüy parçacığı kalmaz.

temizlik sigortasi

%100 Antiviral Halılar

Kullandığımız sodyum hipklorit sayesinde halılarınızdan bakteri ve virüsleri 6 aya kadar uzak tutabiliyoruz.

Profesyonel Halı Yıkama Fabrikanız

Dev kadronun üstün başarı hikayesi...

+
Başarılı Temizlik
+
Uzman Temizlikçi
Hizmet Aracı
+
Kurumsal Müşteri
t c saglik bakanligi
unilever
ovmis
propak
diversey
amvay temizlik urunleri
Bize Ulaşın

Müşterilerimize sadece birkaç dakikada yanıt verebilen hızlı bir müşteri temsilcisi altyapısına sahibiz. Lütfen bize yazın.

  Halı Yıkama Fiyatı Hesaplama
  2024 ortalama güncel zemin halılarının yıkama fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi arayabilirsiniz.
  Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
  Halı Cinsi Seçiniz
  0.00 ₺
  *Belirtilen tutar ortalama yıkama fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi aramanız tavsiye edilir.
  temizlik fiyatları hesaplama robotu

  Halılarınızı Nasıl Yıkıyoruz?

  Ovmis en iyi halı yıkama şirketi unvanını 2004 yılından günümüze elinde tutuyor. Bunu sağlayabilmek amacıyla dev bir kadro altyapı ve teknoloji geliştirme üzerine çalışıyor. Halılarınızı aşağıdaki yöntemleri kullanarak temizliyoruz.

  Teslimat Süreci

  Kapınıza kadar gönderdiğimiz ekiplerimiz halılarınızı bir tutanak aracılığı ile teslim alır. Toplam M² ve halı adeti bu tutanağa yazılır.

  Halıların Ayrımı

  Halılarınız fabrikamıza ulaştıktan sonra iplik türüne göre ayrı kategorilere ayrılır. Her halı cinsinin yıkama yöntemi diğerinden farklıdır.

  Yıkamaya Hazırlık

  Halınıza uygun yıkama maddeleri tam otomatik halı yıkama makinalarımıza yüklenir. Bu işlemden sonra tüm süreç otomatik olarak işler.

  Halının Fırçalanması

  Halılarınız tam otomatik makinalarımızın çalışması sonrası ıslatılır. Sonrasında 8 otomatik fırça ile adım adım yıkanma gerçekleşir.

  Halı Sıkma

  Yıkama sonrası köpüklü kalan halınız otomatik olarak sıkma ünitesine geçer. Bu ünitede bol su ile yaklaşık 7 dakika da 5 kez durulanır ve sıkılır.

  Halı Kurutma

  Sıkma işlemi sonrasında halınız otomatik cihazlar tarafından kurutma odasına alınır. Her biri ayrı askılarda özel nem alıcılar ile kurutulur.

  Paketleme

  Kurumuş olan halınız yıkanmış halı poşetleri ile otomatik olarak poşetlenir. Poşetlenmiş halılarınız diğer halılar ile bir bölümde bir araya gelir.

  Müşteri Ayrımı

  Bir araya gelen hazır halılar önceden üzerine işlenmiş müşteri numaraları ile birbirinden ayrılır ve teslimat için araçlarımıza alınır.

  Teslimat

  Özenle yıkanmış halılarınızı teslim etmeden önce mutlaka sizi ararız. Bu işlem sırasında halınızın üzerinde bulunan kodu kontrol eder ve teslim ederiz.

  Bize Yorum Yapın

  Temizliğin vazgeçilmez adresi Ovmis'e halınızı mı yıkattınız? Şirketimize yorum yaparak bir sonraki müşterimizin şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  İlk kez bir temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Mağazamız için periyodik temizlik anlaşmasını Ovmis ile yaptık. Şu an 4. temizliği yapıyorlar. Oldukça memnunum, fiyatları da ortalama düzeyde. Tavsiye temizlik şirketi diyebilirim.

  Mert D.
  Mert D.
  İşyeri Sahibi

  Haftalık ofisin temizliğini Ovmis’ten alıyoruz, gelen ekibi seviyoruz beğeniyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Öner K.
  Öner K.
  İş Adamı

  Temizliğiniz için bir şey demeyeceğim fakat ben gündelikçi çağırdım, 5 saat sonra işlerin bittiğini söyleyip gittiler. Günlük 8 saat olması gerekmez miydi? En azından bu konuda bilgi vermeniz gerekmez miydi?

  Funda C.
  Funda C.
  Ev Hanımı
  halı yıkamacı ve fiyatlar
  Halılarım başkasının halısı ile birlikte mi yıkanıyor?

  Halınız sadece poşetliyken ve yıkanmadan önce başka halılar ile temas edebilir. Fabrikamıza ulaştıktan sonra her halı ayrı ayrı otomatik makinalarımızdan geçerek paketlemeye alınır. Bu sayede %100 hijyen sağlanır.

  Halılarımın arka yüzünü de yıkıyor musunuz?

  Otomatik makinalarımız halılarınızın her iki yüzünü de yıkar. Üstteki tüylü olan bölümünü 8 küçük fırça yıkarken alt kısmını oval 2 büyük fırça fırçalar. Bu işlemde ön ve arka yüz dahil olmak üzere yıkanmamış en küçük bir nokta dahi kalmaz.

  Halılarım kaybolursa ne olur?

  Halılarınızı teslim alırken arka kısmına bir kod yazılır. Bu kod sizin müşteri numaranızdır. Bu sayede hiç bir karışıklık olmadan halılarınız sizlere teslim edilir. Herhangi bir nedenle halınıza zarar gelmesi durumunda fabrikamız sigortası devreye girer ve size halınızın bedeli ödenir.