Afyon Temizlik Şirketi

Afyonkarahisar temizlik şirketi fiyatları

Ovmis’in deneyimli gündelikçi ve temizlikçi kadrosu Afyon temizlik şirketi arayışınıza son veriyor. Her zaman olduğu gibi Afyon temizlikçi bayan hizmetlerinde en beğenilen firmadan vazgeçmiyor. Siz de aramıza katılın, kurumsal bir temizlik şirketinin farkını hissedin.

Afyonkarahisar Temizlik Fiyatları

Ovmis ekibinin 2024 yılı güncel Afyon temizlik şirketi fiyatları aşağıdaki bölümde listelenmiştir. Fiyatlarımıza temizlik ürünleri dahildir. Ekstra seçenekler ile temizliğinizi daha kapsamlı hale de getirebilirsiniz.

Afyon ev temizlik şirketleri

Ev Temizliği

*100m² Daire Fiyatıdır
2900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ev temizliği
 • 1-2 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme
Öne Çıkan
Afyon ofis temizlik şirketleri

Ofis Temizliği

*100m² Ofis Fiyatıdır
3900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 2-3 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme
Afyon detaylı temizlik şirketleri

Detaylı Temizlik

*100m² Ortam Fiyatıdır
9800
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ortam temizliği
 • 3-4 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Tam sterilizasyon
 • Kredi kartı ile ödeme
kolay temizlik rezervasyonu

Kolay Randevu

Afyon'da temizlikçi arayanlar için en ideal çözüm Ovmis'ten randevu almaktır. Randevu oluşturmak için 08503085017 numaralı hattı aramanız yeterlidir.

detayli temizlik

Detaylı Temizlik

Ovmis ekipleri Afyon temizlik malzemeleri dahil hizmet sunabilir. Sadece gündelikçi bayan personellerimiz detaylı temizlikte temizlik ürünü olmadan çalışır.

temizlik sigortasi

Sigortalı Temizlik

Şirketimiz evinizde temizlik yaparken eşyalarınızı sigortalar. Bu sayede kırılması ya da yıpranması muhtemel eşyalarınızı korumuş oluyoruz.

Profesyonel Temizlik

Dev kadronun üstün başarı hikayesi...

+
Başarılı Temizlik
+
Uzman Temizlikçi
Hizmet Aracı
+
Kurumsal Müşteri
t c saglik bakanligi
unilever
ovmis
propak
diversey
amvay temizlik urunleri
Bize Ulaşın

Müşterilerimize sadece birkaç dakikada yanıt verebilen hızlı bir müşteri temsilcisi altyapısına sahibiz. Lütfen bize yazın.

  Temizlik Şirketi Fiyatı Hesaplama
  2024 yılı ortalama güncel temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi arayabilirsiniz.
  Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
  Temizlik Hizmeti Seçiniz
  0.00 ₺
  *Belirtilen tutar ortalama temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi aramanız tavsiye edilir.

  Randevu Oluştur

  Aşağıdaki bilgileri doldurarak kendi temizlik randevusunu kendiniz oluşturabilirsiniz.
  temizlik fiyatları hesaplama robotu

  Afyon'da Temizlik Hizmetlerimiz

  Firmamız Afyonkarahisar'da birçok temizlik hizmetini sunabilir. Başta ev, işyeri ve ofis temizliği olsa da şirketimiz Afyon apartman temizlik şirketleri lideri olarak ta kapsamlı destekler sunabiliyor. İşte sık tercih edilen hizmetlerimiz.

  Afyon Ev Temizliği

  Afyonkarahisar'ın en iyi ev temizlik şirketini mi arıyorsunuz? Ovmis var! Pırıl pırıl evler için evinizi profesyonellere temizlettirin.

  Afyon Ofis Temizliği

  Profesyonel kadromuz Afyon'da ofis temizlik hizmetleri kurumsal şirketler ve resmi kurumlar için sunabilir. Periyodik veya tek seferlik olabilir.

  Afyon Duvar Kağıdı Temizliği

  Duvar kağıtlarınızın kirlenmesi sizi rahatsız mı ediyor? Afyon'da duvar kağıdı silme ekipleri bulunduran Ovmis ile tertemiz kağıtlara ulaşın.

  Afyon İnşaat Sonrası Temizlik

  Yeni yapılan veya tadilattan çıkmış ev, işyeri, mağaza veya dükkanlarınız için Afyon'da inşaat temizliği desteği alabilirsiniz. Üstelik 12 taksitle.

  Afyon Villa Temizliği

  Dublekes, tripleks veya daha faklı ebatlarda villalarınız için Ovmis'ten kapsamlı bir temizlik alabilirsiniz. Üstelik bahçeniz de dahil.

  Afyon İşyeri Temizliği

  İşyeri temizliği Afyonkarahisar için sunduğumuz en kapsamlı hizmetlerden biridir. Genellikle mağaza, restoran ve dükkanlar bu hizmeti tercih eder.

  Afyon Gündelikçi Bayan

  Firmamız Afyon günlük temizlikçi kadrosu ile bu arayışınıza en iyi cevabı sunar. Gündelikçi bayan kadromuz Afyon'da 365 gün hizmettedir.

  Afyon Cam Silme

  Sadece camları bize sildirebilirsiniz. Ovmis Afyon cam silme şirketi olarak ta hizmet verir. Bu hizmeti düzenli aralıklarla da alabilirsiniz.

  Afyon Dış Cephe Temizliği

  Cam veya kaplama binalarınız için şirketimizden dış cephe temizliği desteği alabilirsiniz. Bu hizmette vinç ve özel ekipmanlar kullanırız.

  Afyon Halı Yıkama

  Afyon'un en iyi halı yıkama fabrikası Ovmis'e aittir. Bunun sebebi tam otomatik makineler ile yıkama işlemleri yapabilmemizdir.

  Afyon Koltuk Yıkama

  Yüksek vakum teknolojisi ile koltuk yıkama Afyon için artık dert değil. Ovmis'ten destek alın, yıkanan koltuklarınız kolayca kurusun.

  Afyon Stor Perde Yıkama

  Perdeler her ne kadar temiz görünse de ortamlarımızın en çok kiri barındıran ürünüdür. Afyon'da perde yıkama hizmetini Ovmis verir.

  Bize Yorum Yapın

  Temizliğin vazgeçilmez adresi Ovmis'ten Afyonkarahisar'da temizlik hizmeti mi aldınız? Şirketimize yorum yaparak bir sonraki müşterimizin şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  İlk kez bir temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Mağazamız için periyodik temizlik anlaşmasını Ovmis ile yaptık. Şu an 4. temizliği yapıyorlar. Oldukça memnunum, fiyatları da ortalama düzeyde. Tavsiye temizlik şirketi diyebilirim.

  Mert D.
  Mert D.
  İşyeri Sahibi

  Haftalık ofisin temizliğini Ovmis’ten alıyoruz, gelen ekibi seviyoruz beğeniyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Öner K.
  Öner K.
  İş Adamı

  Temizliğiniz için bir şey demeyeceğim fakat ben gündelikçi çağırdım, 5 saat sonra işlerin bittiğini söyleyip gittiler. Günlük 8 saat olması gerekmez miydi? En azından bu konuda bilgi vermeniz gerekmez miydi?

  Funda C.
  Funda C.
  Ev Hanımı
  afyonda günlük ev temizliği
  Randevu oluşturma

  Ovmis Temizlik'ten randevu oluşturmak için iki seçenek vardır. Bunlardan biri randevu oluştur bölümü ile yapacağınız online randevu, diğeri ise çağrı merkezidir. Çağrı merkezimiz 0850 308 5017'dir.

  Afyon'un Merkez, Başmakçı, Bayat, Bolvadin, Çay, Çobanlar, Dazkırı, Dinar, Emirdağ, Evciler, Hocalar, İhsaniye, İscehisar, Kızılören, Sandıklı, Sinanpaşa, Şuhut ve Sultandağı ilçeleri için kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

  Temizliğin planlanması ve yapılması

  Sizler randevuyu oluşturduktan sonra müşteri temsilcimiz tarafından aranacaksınız. Ardından temizliğin tüm planı şirketimiz tarafından yapılır.

  Hizmetin sonlandırılması ve kontrolü

  Yüksek memnuniyet oranı ile hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Bunu sağlamak için temizlik sonrası kontrolleri önce biz yapıyor, sonra size hijyenik ortamı teslim ediyoruz.