Ağrı Temizlik Şirketi

Ağrı temizlik şirketleri

Ovmis Temizlik ailesi en iyi Ağrı temizlik şirketi hizmetlerini sunabilmek için Ağrı’da ev temizliği, ofis temizliği, işyeri temizliği, apartman ve kurum temizliği destekleri veriyor. Tüm hizmetleri kurumsal bir yapıda hatasız şekilde almak için hemen arayın.

Ağrı Temizlik Fiyatları

Firmamızın hazırlamış olduğu 2024 güncel temizlik fiyatları aşağıdaki bölümde listelenmiştir. İhtiyacınız olan hizmeti seçin, randevunuzu oluşturun, pırıl pırıl bir ortamda yaşayın.

Ev Temizliği

*100m² Daire Fiyatıdır
2900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ev temizliği
 • 1-2 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme
Öne Çıkan

Ofis Temizliği

*100m² Ofis Fiyatıdır
3900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 2-3 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme

Detaylı Temizlik

*100m² Ortam Fiyatıdır
9800
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ortam temizliği
 • 3-4 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Tam sterilizasyon
 • Kredi kartı ile ödeme
kolay temizlik rezervasyonu

Kolay Randevu

Firmamız yılın 365 günü 09:00 - 18:00 saatleri arasında çalışır. Bize çağrı merkezimizden ulaşarak kolayca randevu oluşturabilirsiniz.

detayli temizlik

Detaylı Temizlik

Ovmis Türkiye ekibi Ağrı'da detaylı temizlik hizmetleri sunar. Bu hizmeti alarak yılların birikmiş kirinden evinizi veya işyerinizi kurtarabiliriz.

temizlik sigortasi

Sigortalı Temizlik

Temizlik sırasında eşyalarınıza zarar gelmesin diye sigortalı hizmet veririz. Bu sayede eşyalarınız işlemler boyunca sigortalı olur.

Profesyonel Temizlik

Dev kadronun üstün başarı hikayesi...

+
Başarılı Temizlik
+
Uzman Temizlikçi
Hizmet Aracı
+
Kurumsal Müşteri
t c saglik bakanligi
unilever
ovmis
propak
diversey
amvay temizlik urunleri
Bize Ulaşın

Müşterilerimize sadece birkaç dakikada yanıt verebilen hızlı bir müşteri temsilcisi altyapısına sahibiz. Lütfen bize yazın.

  Temizlik Şirketi Fiyatı Hesaplama
  2024 yılı ortalama güncel temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi arayabilirsiniz.
  Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
  Temizlik Hizmeti Seçiniz
  0.00 ₺
  *Belirtilen tutar ortalama temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi aramanız tavsiye edilir.

  Randevu Oluştur

  Aşağıdaki bilgileri doldurarak kendi temizlik randevusunu kendiniz oluşturabilirsiniz.
  temizlik fiyatları hesaplama robotu

  Ağrı'da Temizlik Hizmetlerimiz

  En iyisini arayanların buluştuğu nokta Ovmis'tir. Ovmis Ağrı'nın en iyi temizlik şirketi unvanını elinde tutmak için bünyesinde birçok Ağrı apartman temizlik firmaları barındırır. Aşağıdaki bölümdeki tüm hizmetleri aynı platform üzerinden alabilirsiniz.

  Ağrı Ofis Temizliği

  Ofis temizliği Ağrı merkezde ve ilçelerinde sunabildiğimiz en kapsamlı hizmetlerden biridir. Bu hizmeti tek seferlik veya tekrarlı şekilde alabilirsiniz.

  Ağrı Ev Temizliği

  Şirketimiz Ağrı ev temizlik şirketlerinden farklı olarak %100 memnuniyet sağlar. Bunun sebebi deneyimli kadromuz ve sağlam altyapımızdır.

  Ağrı Duvar Kağıdı Temizliği

  Duvar kağıtlarınızın silinmeye mi ihtiyacı var? Ovmis bu hizmeti yılda 1 kez önerir. Kağıtlar yapısı gereği tüm is ve tozu emer, kolayca kurtulabilirsiniz.

  Ağrı İnşaat Sonrası Temizlik

  İnşaatı yeni bitmiş yada tadilattan çıkmış iş yeriniz veya eviniz için bir inşaat sonrası temizlik desteği alabilirsiniz. Üstelik detaylı ve taksitli.

  Ağrı Villa Temizliği

  Uzman bir kadrodan Ağrı'da villa ve müstakil ev temizliği hizmeti alabilirsiniz. Bahçeniz dahil kapsamlı bir temizlik için Ovmis'i arayın.

  Ağrı İşyeri Temizliği

  Mağaza, dükkan veya restoran temizliğini Ağrı ve tüm ilçelerinde sunabilir. Firmamızın eğitimli kadrosu 365 gün hizmete hazırıdır.

  Ağrı Gündelikçi Bayan

  Günlük temizlik ihtiyacınız için yardımcı kadına mı ihtiyacınız var? Ovmis Ağrı temizlikçi bayan ihtiyaçlarınıza eğitimli kadrosu ile hazırdır.

  Ağrı Cam Silme

  Firmamızdan sadece cam silme hizmeti alabilirsiniz. Ağrı cam silme şirketleri lideri olan Ovmis bu desteği düzenli veya tek seferlik verebilir.

  Ağrı Dış Cephe Temizliği

  Dış cephe temizliği profesyonellik gerektirir. Bu hizmeti şehrimizde sadece Ovmis verir. Binalarınızın dış cephesi pırıl pırıl teslim edilir.

  Ağrı Halı Yıkama

  Firmamız Ağrı halı yıkama fiyatları ile öne çıkar. Ekonomik fiyatlarla tam otomatik bir yıkama desteği sunabiliriz. Üstelik 7 günde teslim.

  Ağrı Koltuk Yıkama

  Koltuklarınız ev veya işyerinizin tüm kir ve tozunu içine çeker. Bundan kurtulmanın en iyi yolu Ovmis'ten koltuk yıkama hizmeti almaktır.

  Ağrı Stor Perde Yıkama

  Jaluzi, zebra ve stor perdelerinizin yıkanabildiğini biliyor musunuz? Şirketimiz perdelerini temizler ve 3 gün içerisinde tekrar teslim eder.

  Bize Yorum Yapın

  Temizliğin vazgeçilmez adresi Ovmis'ten hizmet mi aldınız? Şirketimize yorum yaparak bir sonraki müşterimizin şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  İlk kez bir temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Mağazamız için periyodik temizlik anlaşmasını Ovmis ile yaptık. Şu an 4. temizliği yapıyorlar. Oldukça memnunum, fiyatları da ortalama düzeyde. Tavsiye temizlik şirketi diyebilirim.

  Mert D.
  Mert D.
  İşyeri Sahibi

  Haftalık ofisin temizliğini Ovmis’ten alıyoruz, gelen ekibi seviyoruz beğeniyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Öner K.
  Öner K.
  İş Adamı

  Temizliğiniz için bir şey demeyeceğim fakat ben gündelikçi çağırdım, 5 saat sonra işlerin bittiğini söyleyip gittiler. Günlük 8 saat olması gerekmez miydi? En azından bu konuda bilgi vermeniz gerekmez miydi?

  Funda C.
  Funda C.
  Ev Hanımı
  Ağrı ev temizlik fiyatları
  Randevu oluşturma

  Randevu oluştur bölümünü kullanarak veya 08503085017 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden kolayca randevu oluşturabilirsiniz. Şirketimiz tüm temizlik hizmetlerinde T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünleri kullanır. Bunun vermiş olduğu güven ile yaşam alanlarını teslim edebilirsiniz.

  Temizliğin planlanması ve yapılması

  Firmamız temizlik randevunuz sonrasında gerekli tüm hazırlıkları yapar. Bu hazırlıklar temizlik ürünlerinin seçilmesi ile başlar. Sonrasında personel seçimi yapılır ve tam zamanında temizliğe başlanır.

  Hizmetin sonlandırılması ve kontrolü

  Her hizmetin sonunda kendi denetim ekibimiz kalite kontrolü yapar. Bu kontrollerden geçen her ov, ofis veya işyeri sizlere teslim edilir. Kontrolörlerimizin onay vermediği hiç bir temizliği müşterilerimize teslim etmeyiz. Bu sayede %100 memnuniyeti sağlarız.