Ofis Temizlik Çözümleri

ofis temizlik fiyatları

Ovmis ofis temizliği faaliyetleri ile öne çıkar. Tam gün ve yarım gün ofis temizlik hizmetlerimizden yararlanarak hijyenik bir çalışma alanı sağlarsınız. Ovmis’i bilindik ofis temizlik şirketlerinden ayıran en önemli unsur hizmet kalitesi ve %100 memnuniyet garantisidir.

Ofis Temizlik Fiyatları

Şirketimiz ofis temizlik fiyatları üzerinde özel çalışmalar yürütür. Memnuniyet oranını düşürmemek adına ücretlerin düşük olması hizmet kalitemizi etkilemez. Uygun olan hizmeti seçerek hemen temizlik randevusu oluşturabilirsiniz.

50m² Ofis Temizliği

*Merkezi konum fiyatlarıdır
3400
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 1 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme

70m² Ofis Temizliği

*Merkezi konum fiyatlarıdır
4400
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 1-2 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme

100m² Ofis Temizliği

*Merkezi konum fiyatlarıdır
6700
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 2 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme
kolay temizlik rezervasyonu

Kolay Randevu

Kapsamlı bir ofis temizliğinin adresi Ovmis'ten randevu oluşturarak temizlikçi kadromuzu yönlendirebilirsiniz. Çağrı merkezi numaramız 0850 308 5017'dir.

detayli temizlik

Detaylı Temizlik

Şirketimiz günlük ofis temizliğinde detaylı hizmetler sunabilir. Bir ofisin temizliği genellikle iki gündelikçi personel ile bir tam gün sürer. M²'ye göre değişebilir.

temizlik sigortasi

Sigortalı Temizlik

Ofisinizde bulunan eşyaları hizmet sürecimiz boyunca sigortalıyoruz. Herhangi bir nedenle zarar gören veya deforme olan eşyanızın zararı ödenir. %100 güven.

Profesyonel Ofis Temizliği

Dev kadronun üstün başarı hikayesi...

+
Başarılı Temizlik
+
Uzman Temizlikçi
Hizmet Aracı
+
Kurumsal Müşteri
t c saglik bakanligi
unilever
ovmis
propak
diversey
amvay temizlik urunleri
Bize Ulaşın

Müşterilerimize sadece birkaç dakikada yanıt verebilen hızlı bir müşteri temsilcisi altyapısına sahibiz. Lütfen bize yazın.

  Temizlik Şirketi Fiyatı Hesaplama
  2024 yılı ortalama güncel temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi arayabilirsiniz.
  Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
  Temizlik Hizmeti Seçiniz
  0.00 ₺
  *Belirtilen tutar ortalama temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi aramanız tavsiye edilir.

  Randevu Oluştur

  Aşağıdaki bilgileri doldurarak kendi temizlik randevusunu kendiniz oluşturabilirsiniz.
  temizlik fiyatları hesaplama robotu

  Ofis Temizlik Hizmeti

  Firmamız en iyi ofis temizliği şirketi unvanı ile profesyonel hijyen desteği arayan her kurum, kuruluş veya ofise aynı kalitede hizmet sağlar. Ofis temizliklerinde aşağıdaki hizmetler yapılır. Bu hizmetlerin bir kısmı temizlik ücretlerine dahil, bir kısmı ise ekstra hizmettir.

  Camların Silinmesi

  Firmamızın temizlikteki ilk yaptığı ofisinizdeki camların silinmesidir. Bu hizmet temizlik ücretlerine dahil olarak verilir. Özel temizlik ürünleri kullanılır.

  Lavabo Temizliği

  Ofisinizde bulunan lavabo ve ıslak zeminlerin temizliği özenle yapılır. Bu işlem yapılırken sodyum hipoklorit kullanırız. Bu sayede %100 steril ortam sağlanır.

  Tuvalet Temizliği

  Klozet tuvaletler ofislerimizde ortak kullanım alanıdır. Bu nedenle özel karışımlar ile ayrıca temizlenir. En keskin temizlik ürünlerini bu aşamada kullanırız.

  Ofis Çay & Temizlik

  Ofis çay temizlik işlerini yaparken hijyenik bir ortam oldukça önemlidir. Ovmis kalitesi ile çay takımlarınız yıkanır ve genel bir mutfak hijyeni sağlanır.

  Stor Perde Yıkama

  Ofislerinizde bulunan stor veya jaluzi perdelerin yıkanmasını şirketimizden talep edebilirsiniz. Bu hizmet temizlik paketinden ayrıca ekstra sunulur.

  Ofis Kapı Temizliği

  Sürekli işlev gören ama en az temizlenen noktalar kapılardır. Bu nedenle Ovmis bu hususta oldukça hassastır. Kapılarınız çift yönlü hijyene kavuşturulur.

  Ofis Koltuk Temizliği

  Misafirlerinizi ağırladığınız ve personellerinizin kullandığı tüm koltukları özenle temizleriz. Bu temizlikte koltuğun cinsine göre temizlik ürünleri kullanılır

  Ofis Zemin Temizliği

  Ofis zeminin temizlik mopu ve paspas ile temizlenmesi işlemidir. Bu işlem genellikle en son gerçekleştirilir. Özel yüzey temizleyiciler kullanılır.

  Genel Toz Alma

  Ofisinizde bulunan tüm ekipman, masa ve kullanım alanlarının tozu mikrofiber bezler ile alınır. Arkamızda hijyenik bir ortam bırakır %100 memnuniyet sunarız.

  Bize Yorum Yapın

  Temizliğin vazgeçilmez adresi Ovmis'ten hizmet mi aldınız? Şirketimize yorum yaparak bir sonraki müşterimizin şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  İlk kez bir temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Mağazamız için periyodik temizlik anlaşmasını Ovmis ile yaptık. Şu an 4. temizliği yapıyorlar. Oldukça memnunum, fiyatları da ortalama düzeyde. Tavsiye temizlik şirketi diyebilirim.

  Mert D.
  Mert D.
  İşyeri Sahibi

  Haftalık ofisin temizliğini Ovmis’ten alıyoruz, gelen ekibi seviyoruz beğeniyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Öner K.
  Öner K.
  İş Adamı

  Temizliğiniz için bir şey demeyeceğim fakat ben gündelikçi çağırdım, 5 saat sonra işlerin bittiğini söyleyip gittiler. Günlük 8 saat olması gerekmez miydi? En azından bu konuda bilgi vermeniz gerekmez miydi?

  Funda C.
  Funda C.
  Ev Hanımı
  günlük ofis temizliği şirketleri
  Ofis Temizliğinde Neden Tavsiye Ediliyoruz?

  Ovmis ofis temizliği hizmetleri verirken çalışma alanını tamamen kapatmaz, bu sayede işlerinizi yapmaya devam edebilirsiniz. Temizlik süresi boyunca kendi işlerinize göre temizliği yönlendirebilirsiniz. Yarım gün ofis temizliğinden detaylı ofis temizliğine kadar tüm hizmetleri farklı kadrolardan ama aynı temizlik şirketinden alabilirsiniz.

  Günlük ofis temizliğinde ve benzeri hizmetlerde ihtiyaçlarınıza çözüm üretebilmek için 0850 308 5017'yi arayabilirsiniz.

  Yarım Gün Ofis Temizliği Fiyatları
  Güncel ofis temizliği fiyatları 3400 Türk Lirası'dır. Bu fiyat standart 50 m² bir ofis için geçerlidir. Daha büyük ofileriniz ve yarım gün temizlik ihtiyaçlarınız için firmamızı aramalısınız.
  Periyodik Ofis Temizliği İndirimleri
  Ovmis periyodik ofis temizliğinde size özel fiyat çalışmaları yapar. Ofislerinizin temizliğinde aylık veya yıllık anlaşmalar yaparak %30'a varan indirimlerden faydalanabilirsiniz. Üstelik tüm ücreti önden ödemeniz gerekmez, ödemelerinizi yine temizlik yapıldıkça gerçekleştirebilirsiniz.