Tunceli Temizlik Şirketi

en iyi temizlik şirketi

Arkasında bıraktığı hijyen ile anılan Ovmis Tunceli temizlik şirketleri arasından kalite ve standartları ile ayrışır. Tunceli’de ev temizliği tavsiye listesinde başı çeken firmamızdan destek alın, ofis, işyeri, villa ve ev temizliğinde tam hijyeni sağlayın.

Tunceli Temizlik Fiyatları

2024 yılı güncel ev, ofis ve işyeri temizliği fiyatlarıdır. Ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir ve 12 taksite kadar ödeme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Ev Temizliği

*100m² Daire Fiyatıdır
2900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ev temizliği
 • 1-2 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme
Öne Çıkan

Ofis Temizliği

*100m² Ofis Fiyatıdır
3900
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ofis temizliği
 • 2-3 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Randevu gerektirir
 • Kredi kartı ile ödeme

Detaylı Temizlik

*100m² Ortam Fiyatıdır
9800
Tek Sefer
Talep Oluştur
 • Tüm ortam temizliği
 • 3-4 personel
 • Temizlik ürünleri dahil
 • Tam sterilizasyon
 • Kredi kartı ile ödeme
kolay temizlik rezervasyonu

Kolay Randevu

0850 3085017 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak kolayca temizlik randevusu oluşturabilirsiniz. Yılın 365 günü 09:00 - 19:00 saatleri arasında çağrı merkezimiz aktif hizmet verir. Bunun yanı sıra online randevu da oluşturabilirsiniz.

detayli temizlik

Detaylı Temizlik

Ovmis'in en iyi ev temizlik şirketleri lideri olması bir tesadüf değildir. Bir ev hanımının beklediği temizliğin farkına vararak sunduğumuz hizmetler bu nedenle yüksek memnuniyet ile sonuçlanır. Üstelik kredi kartı ile 12 taksitle.

temizlik sigortasi

Sigortalı Temizlik

Şirketimiz apartman temizliği, bina temizliği ve benzeri hizmetler için sigortalı hijyen sunuyor. Bu sayede tüm eşyalarınız temizlik sırasında oluşması muhtemel zararlardan korunmuş olur. Bu hizmet tüm ev ve ofisler için de geçerlidir.

Profesyonel Temizlik

Dev kadronun üstün başarı hikayesi...

+
Başarılı Temizlik
+
Uzman Temizlikçi
Hizmet Aracı
+
Kurumsal Müşteri
t c saglik bakanligi
unilever
ovmis
propak
diversey
amvay temizlik urunleri
Bize Ulaşın

Müşterilerimize sadece birkaç dakikada yanıt verebilen hızlı bir müşteri temsilcisi altyapısına sahibiz. Lütfen bize yazın.

  Temizlik Şirketi Fiyatı Hesaplama
  2024 yılı ortalama güncel temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi arayabilirsiniz.
  Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.
  Temizlik Hizmeti Seçiniz
  0.00 ₺
  *Belirtilen tutar ortalama temizlik fiyatlarıdır. Net fiyatlar için 08503085017'yi aramanız tavsiye edilir.

  Randevu Oluştur

  Aşağıdaki bilgileri doldurarak kendi temizlik randevusunu kendiniz oluşturabilirsiniz.
  temizlik fiyatları hesaplama robotu

  Tunceli'deki Temizlik Hizmetlerimiz

  En iyi temizlik şirketi unvanımıza yakışır hizmetleri sağlayabilmek amacıyla hijyen beklentinizin tamamını karşılıyoruz. Apartman veya bina temizlik şirketleri gibi yüzeysel bir işlem yerine her mekana farklı çözümler ile hizmet veririz. Aşağıda listelediğimiz tüm işlemlerde temizlik ürünleri hizmet ile birlikte sunulur.

  Tunceli Ofis Temizliği

  Ovmis'in en iyi ofis temizliği şirketi olması bir tesadüf değildir. Ofis ortamının tam hijyenini sağlarken sizin işlerinizi yarıda kesmenize gerek bırakmayız. Kısmı kapatmalar ile işlerinize engel olmadan büro temizliğini tamamlar ve memnuniyetinize sunarız.

  Tunceli Ev Temizliği

  Ödüllü girişim Ovmis, en iyi ev temizliği şirketi kadrosunu oluştururken aile ve hijyen kavramlarını benimser. Bu sayede dairenize güvenle alabileceğiniz bir kadro oluştururuz. Genellikle bir gün süren bu hizmet sonunda yüksek memnuniyet garantisi veririz.

  Tunceli Duvar Kağıdı Temizliği

  Özel mikrofiber duvar kağıdı bezlerimiz ve kağıdınıza zarar vermeyen temizlik ürünlerimiz kullanılır. İşlem sonrası ortamın havalandırılması yapılır ve pırıl pırıl bir ortam hazırlanır. Duvar kağıtlarınızın marka ve cinsini tarafımıza iletmeniz daha iyi sonuçlar verir.

  Tunceli İnşaat Sonrası Temizlik

  İnşaat sonrası temizliğin kadınların korkulu rüyası olduğunu biliyoruz. Peki yeni inşaatı bitmiş evinizin derz temizlikleri dahil olmak üzere pırıl pırıl teslim edilmesine ne dersiniz? Ovmis temizlik şirketi özel inşaat sonrası ekibi ile size direk taşınabileceğiniz temizlikte ortamlar teslim eder.

  Tunceli Villa Temizliği

  Şirketimiz villanız kaç katlı olursa olsun pratik bir temizlik desteği verir. Bunu sağlayabilmek amacıyla villa ve malikane temizliklerinde ev ve daireye oranla daha fazla personel ile çalışırız. Bu sayede minimum rahatsızlık ile hijyenik ortamı teslim ederiz.

  Tunceli İşyeri Temizliği

  Herhangi bir dükkan temizliği dönem dönem ticari işleyişinize engel olabilir. Bunu önlemek amacıyla işyeri temizliği ihtiyacınızı ultra hızlı şekilde çözerek müşteri alımına devam etmenizi sağlarız. Sizin ticaretinizi bozmayan bir hijyen anlayışı ile buradayız.

  Tunceli Gündelikçi Bayan

  Sizin bizzat tanıyıp güvenebileceğiniz sabit bir gündelikçi yardımcı bayan desteğini Ovmis verebilir. Günlük temizlikçi ihtiyaçlarınızda genellikle periyodik hizmetler sunulur. Bu hizmetleri düzenli aralıklarla haftalık, aylık veya yıllık alabilirsiniz. Üstelik yine 12 taksitle.

  Tunceli Cam Silme

  Temiz bir cam ortamın ışığıdır. Ovmis cam temizleme hizmetlerini diğerlerinden bağımsız olarak almanız mümkün. Camlarınızı silmeye, kendinizi riske atmaya değer mi? Periyodik cam silme hizmetimizden yararlanın ayda 4 kez (sizin belirlediğiniz tarihlerde) camlarınız silinsin.

  Tunceli Dış Cephe Temizliği

  Firmamız dış cephe cam temizliği ve kaplama temizliği hizmetlerini özel vinç ve ekipmanlar ile verir. Tamamı iş güvenliği kurallarına uygun hizmetler ile mekanınızın dış temizliğini sağlarken, sizi yasal olarak ta özel sigortalar ile koruruz. Kredi kartı ile 12 taksit imkanı da bulunur.

  Tunceli Halı Yıkama

  Halılar günümüzde işyerlerimizde de evlerimizde de bulunuyor. Bu nedenle uzman bir şirketin olmazsa olmazı halı yıkama fabrikasıdır. Ovmis tüm illerde bu hizmeti verir. Bu nedenle halı yıkama fiyatları minimum seviyelerde tutulur. Kredi kartı ile ödeme imkanı da bulunur.

  Tunceli Koltuk Yıkama

  Ovmis antiviral ve antibakteriyel temizlik ürünleri ile koltuk, kanepe ve oturma gruplarınızın temizliğini sağlayabilir. Bu hizmet özel vakum cihazları ile yapılır. Bu nedenle koltuklarınız hızlı bir şekilde kurur ve tam hijyene kavuşur. Genellikle Unilever ürünleri kullanılır ve taksit imkanı bulunur.

  Tunceli Stor Perde Yıkama

  Sokağınızın ve kalorifer peteğinizin isi stor perdenize mi işledi? Sapsarı perdelerden kurtulmak için Ovmis'in stor perde yıkama hizmetlerinden faydalanın. Şirketimiz perde temizleme işlemleri sırasında perdelerinize hiçbir zarar vermez. Tüm işlemler eğitimli personellerimiz tarafından yapılır.

  Bize Yorum Yapın

  Temizliğin vazgeçilmez adresi Ovmis'ten hizmet mi aldınız? Şirketimize yorum yaparak bir sonraki müşterimizin şirketimiz hakkında bilgi sahibi olmasını sağlayabilirsiniz.

  İlk kez bir temizlik şirketiyle çalışıyoruz. Mağazamız için periyodik temizlik anlaşmasını Ovmis ile yaptık. Şu an 4. temizliği yapıyorlar. Oldukça memnunum, fiyatları da ortalama düzeyde. Tavsiye temizlik şirketi diyebilirim.

  Mert D.
  Mert D.
  İşyeri Sahibi

  Haftalık ofisin temizliğini Ovmis’ten alıyoruz, gelen ekibi seviyoruz beğeniyoruz. İyi çalışmalar dilerim.

  Öner K.
  Öner K.
  İş Adamı

  Temizliğiniz için bir şey demeyeceğim fakat ben gündelikçi çağırdım, 5 saat sonra işlerin bittiğini söyleyip gittiler. Günlük 8 saat olması gerekmez miydi? En azından bu konuda bilgi vermeniz gerekmez miydi?

  Funda C.
  Funda C.
  Ev Hanımı
  temizlik şirketi tavsiye ve fiyatları
  Randevu oluşturma

  Ovmis'in temizlik anlayışı ile tanışmak için kolayca randevu oluşturabilirsiniz. Randevular için 0850 308 5017 'yi arayabilir veya randevu oluştur bölümünü kullanabilirsiniz.

  Şirketimiz genellikle ileri tarihli randevular ile hizmet verir. Aynı gün için temizlik hizmet randevusu oluşturamazsınız.

  Temizliğin planlanması ve yapılması

  Ovmis'ten alacağınız randevu sonrası ihtiyacınız olan tüm temizlik ürünleri hazırlanır. Mikrofiber özel temizlik bezlerimiz ve T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı temizlik ürünlerimiz kontrolden geçer. Son olarak araçlarımıza yüklenerek temizliğinize ekipman hazırlığı tamamlanır. Ardından talep edilen hizmete uygun gündelik temizlikçi kadromuzdan personel atanır.

  Hizmetin sonlandırılması ve kontrolü

  Personellerimizin hizmeti bittiğinde ekip şefimiz devreye girer. Tüm temizliği baştan sonra kontrol ettikten sonra sizin beğeninize sunar. Temizliği şefimizin beğenmemesi durumunda ücretsiz tekrar yapılır. Ardından ödemenizi yapabilirsiniz.

  Faturanız genellikle banka hesap numaralarımız ile birlikte mail adresinize iletilir.